Vážení rodiče,

finanční částka za školní družinu v době, kdy bylo vládou nařízené uzavření škol (2 měsíce platby), se vracet nebude. Částka bude odečtena z platby ve školním roce 2020/2021. Zákonný zástupce dítěte nemusí o toto zkrácení žádat.

Zákonným zástupcům dětí, které příští školní rok nebudou navštěvovat školní družinu, bude tato částka 360,- Kč (2 měsíce uzavření školy) vrácena na základě žádosti s uvedením jména a příjmení dítěte, třídy a čísla účtu.

V případě, že dítě nenavštěvuje školní družinu od 25. 5. 2020 musí zákonný zástupce dítěte požádat o vrácení finanční částky za měsíc červen písemnou formou s uvedením jména a příjemní dítěte, třídy a čísla účtu, na který má být platba provedena. Žádost zasílejte e-mailem na adresu mluskova@mzskamenacky.cz nebo na Bakaláře – adresát Michaela Lusková.

Žádosti prosím zašlete co nejdříve, nejpozději do 19. 6. 2020

Nevyžádané peníze za měsíc červen budou využity na nákup vybavení do školní družiny.

Zároveň připomínáme: termín odevzdání zápisních lístků do ŠD na školní rok  2020/2021 je do 15.6.2020

Děkujeme za pochopení.

Mgr. Michaela Lusková, vedoucí školní družiny