Od 25. 5. 2020 do 30. 6. 2020 bude školní družina v provozu od 12:00 hod do 16:30 hod.  Ranní družina je až do konce měsíce června 2020 zrušena.

Odpolední aktivity budou probíhat po skončení vzdělávání jednotlivých skupin ve stejné třídě, maximálně do počtu 15 žáků.  Složení skupiny bude neměnné a skupiny se nebudou slučovat. Děti budou mít k dispozici dezinfekční prostředky. Z domova potřebují roušku a uzavíratelný sáček.

Na oběd žáci půjdou dle rozpisu tak, aby se jednotlivé skupiny potkaly co nejméně.

Ve třídách bude kladen důraz na individuální hru. Na školním dvoře budou mít jednotlivé skupiny svůj vymezený prostor.

Vyzvedávání dětí bude probíhat stejným způsobem jako dosud. Děti 1. tříd bude  předávat osobně  paní vychovatelka,  žáci 2. – 4. tříd odchází bez doprovodu vychovatelky.  Prosíme, nevstupujte do vestibulu školní družiny.  Překontrolujte si samostatné odchody dětí, budou propouštěni domů dle zápisních lístků. V případě změny je nutné informovat vychovatelku.

Veškeré plánové akce družiny jsou až do konce školního roku  zrušeny. Jsou zrušeny všechny kroužky organizované školou (peníze za neproběhlé lekce  budou vráceny zpět do konce školního roku 2019/2020).

Mgr. Michaela Lusková