Organizace prvního školního týdne

29 srpna, 2018 5:25 pm

Školní rok 2018/2019 začne v pondělí 3. 9. v 8.00 hod na školním dvoře. Vstup bude probíhat bránou do dvora, která se nachází mezi budovami Kamenačky 2 a Kamenačky 4. Srdečně zveme všechny žáky, rodiče, prarodiče i návštěvníky.  Zde slavnostně přivítáme naše prvňáčky a začne tak spolupráce 1. a 9. tříd. Pak se žáci rozejdou s třídními učiteli do učeben, kde si popovídají o prázdninách a obdrží základní informace k novému školnímu roce. Tento den se žáci nepřezouvají. Předpokládaný konec výuky je mezi 9.30 a 9.40 hod. Provoz školní družiny začne v 9.40 hod.. Upozorňujeme, že v pondělí 3. 9. není ranní družina.

Obědy budou v prvním dnu vydávány od 10.30 do 11.30 ve školní jídelně.

V úterý 4. 9. budou třídní učitelé ve svých třídách, 1. stupeň se bude učit 4 hodiny, výjimkou jsou 1. třídy, které budou mít jen 2 hodiny; 2. stupeň 5 hodin. V průběhu tohoto dne budou žáci seznámeni se školním řádem, budou poučeni o bezpečném chování ve škole, vytvoří si třídní pravidla, zvolí třídní samosprávu, atd. Družina začíná po skončení výuky jednotlivých tříd.

Ve středu 5. 9. budou 1. a 2. hodinu třídní učitelé ve své třídě, pak již bude následovat výuka dle rozvrhu, 1. stupeň 4 hodiny, výjimkou jsou opět 1. třídy, které budou mít jen 3 hodiny;  2. stupeň 5 hodin.

Ve čtvrtek 6. 9. a pátek 7. 9. bude probíhat výuka dle rozvrhu, 1. stupeň – max. 5 hodin, 2. stupeň max. 6 hodin.

V tomto týdnu odpadají nulté, sedmé, osmé i deváté hodiny.

Žáci 7.A (spojené třídy 6.A a 6.B) mají na úterý 4. 9. a středu 5. 9. naplánovaný dopolední adaptační kurz. Informace budou zaslány prostřednictvím Bakalářů.

Adaptační kurz 6.A (spojené třídy 5.A a 5.B) proběhne od 25. do 27. září v Prudké. Více informací žáci dostanou na začátku září.

Od 10. 9. bude probíhat výuka dle rozvrhu včetně nultých a odpoledních hodin.

Těšíme se na Vás.