Naše škola má narozeniny, je jí 111 let

21 června, 2017 6:18 pm

Vážení rodiče, přátelé školy, žáci i učitelé bývalí i současní, abiturienti, kolegové, zastupitelé obce, v pondělí 26. června oslavíme 111 roků trvání a vyučování v naší škole. Je to jedna z nejstarších dosud fungující školních budov, kde bez přerušení probíhá vyučování již neuvěřitelných 111 roků.

Zveme Vás a vůbec všechny na návštěvu a na naše vystoupení v Dělnickém domě, které jsme nachystali pro Vás, ale také pro sebe. Co a kdy se tedy bude dít:

pozvánka na 111 výročí MZŠ Kamenačky 4

8:30 – 10:00   Loučení s deváťáky v Dělnickém domě – škola uzavřena pro veřejnost.

10:00 – 12:00 Sportovní turnaje 6. – 9. tříd – škola uzavřena pro veřejnost.

10:00 – 12:00 Oslavy a program v budovách pouze pro žáky a pracovníky školy – škola uzavřena pro veřejnost.

13:00 – 16:00 Škola otevřena pro veřejnost – vstup volný do obou budov – výstavy,  návštěvy, pokračování oslav.

1. stupeň Kamenačky 2 – tvořivé dílny a další překvapení, program Sdružení rodičů
2. stupeň Kamenačky 4 – zajímavé ukázky výuky, bádání, zkoumání, testování.

16:30 – 18:30 Program v Dělnickém doměSlavnostní vystoupení dětí a pracovníků školy MZŠ Kamenačky 4, Brno-Židenice
Očekávat lze promítání ze školních akcí, k nahlédnutí kroniky školy, výstavy prací. Na hřišti a v tělocvičně program Sdružení rodičů – kolo štěstí, obří puzzle, skákací hrad, kavárnička apod.

Těšíme se na všechny současné i bývalé žáky a na všechny bývalé pracovníky školy. Těšíme se i na návštěvu vzácných hostů z obce a z města Brna.

Děkujeme za využití historických fotografií, jsou majetkem serveru: http://www.fotohistorie.cz/Jihomoravsky/Brno-mesto/Zidenice/Default.aspx