Intenzivní kurz angličtiny s rodilým mluvčím

31 ledna, 2019 3:51 pm

Po velkém úspěchu v minulém školním roce se i letos naše škola rozhodla ve spolupráci s jazykovou školou English Focus pořádat pětidenní intenzivní kurz angličtiny s rodilým mluvčím. Cílem kurzu je zdokonalit jazykové dovednosti žáků intenzivním procvičením slovní zásoby a gramatiky v kombinaci se správnou výslovností. Zkušení zahraniční lektoři předávají znalosti žákům zábavnou a hravou formou. Kurz je veden v uvolněné přátelské atmosféře bez strachu a ostychu. A výsledek? Výrazný pokrok a vyšší sebejistota v mluveném i psaném projevu. Na konci kurzu obdrží každý zúčastněný žák certifikát o absolvování kurzu.

Kurz bude probíhat v dopoledních hodinách (vždy 6 hodin denně) v týdnu od 1. 4. do 5. 4. 2019 v prostorách naší školy. Je nabízen přednostně žákům 7. – 9.ročníka. Jeho cena je 1200,-Kč. Závazné přihlášky a bližší informace poskytne Mgr. Jana Stratilíková.