Ve školním roce 2019/2020 otevře školní družina naší školy šest oddělení, nejvyšší možná kapacita je 180 dětí. Do školní družiny jsou zařazeni přihlášení žáci 1 – 5. tříd. Ve školním roce 2019/2020 budou přijati i žáci 5. ročníků.

• 1. oddělení navštěvují děti 1.B a 5.A., děti vede vychovatelka Mgr. Michaela Lusková
    • 2. oddělení navštěvují děti 1.A a 4.B., děti vede vychovatelka Lenka Procházková
    • 3. oddělení navštěvují děti 3.B, 4.B. a 5.B., děti vede vychovatelka Eva Bártová
    • 4. oddělení navštěvují děti 2.B a 4.B., děti vede vychovatelka Bc. Lenka Lopraisová-Trundová
    • 5. oddělení má na starosti paní vychovatelka Mgr. Jelena Zelinková a navštěvují ho děti 3.A. a děti 4.A.
    • 6. oddělení vede vychovatelka Iveta Musilová a navštěvují ho děti 2.A. a  děti 4.A.

Telefonní čísla na jednotlivá oddělení najdete v kontaktech.