Atletický den na prvním stupni

5 června, 2017 8:29 pm

V pondělí 19. června 2017 se uskuteční Sportovní den 1. stupně – atletický trojboj. Děti během dopoledne absolvují závody ve třech atletických disciplínách. V běhu na 50 m, skoku do dálky a hodu kriketovým míčkem. V případě nepřízně počasí se akce ruší a děti zůstávají dopoledne ve škole.

Všem závodníkům přejeme hodně sil, žádný stres a pohodové sportovní zápolení. Naši dědečkové říkávali sláva vítězům, čest poraženým. My dodáváme – všem krásný sportovní zážitek. Děkujeme učitelům – organizátorům a žákům 2. stupně – rozhodčím.

Žáci 1. – 3. třída

S sebou:              1x hodinová jízdenka MHD nebo „šalinkarta“, dobrá sportovní obuv (ne tretry), vhodné sportovní oblečení, dostatek pití, svačina, pokrývka hlavy (sluneční brýle).

Sraz:                     v pondělí 19. června 2017, v 7.55 hod před školou. Odjezd na sportovní hřiště ve Slatině společným autobusem přesně v 8.00 hod!!

Průběh akce:     8.30 – 10.30 atletické závody, svačina, návrat pěšky (nebo MHD) zpět do školy

Návrat:                kolem 11.40 hod ke škole. Jídelna i školní družina fungují normálně.

Žáci 4. – 5. třída

S sebou:              2x hodinová jízdenka MHD nebo „šalinkarta“, dobrá sportovní obuv (ne tretry), vhodné sportovní oblečení, dostatek pití, svačina, pokrývka hlavy (sluneční brýle).

Sraz:                     v pondělí 19. června 2017, v 8.00 hod ve třídě. První hodina proběhne ve škole, poté se děti dopraví MHD na sportovní hřiště ve Slatině

Průběh akce:       8.00 – 9.30 program ve škole, svačina, 10.30 – 12.30 atletické závody, návrat MHD zpět do školy

Návrat:                  kolem 13.00 hod ke škole. Jídelna i školní družina fungují normálně.

Vybraní žáci  8.A a 9.A

Vybraní žáci osmého a devátého ročníku budou pomáhat při závodech jako rozhodčí a doprovod tříd. Třídního učitele zastoupí a za děti na hřišti zodpovídá Mgr. Pavel Kubíček (resp. doprovázející paní učitelka).

S sebou:              2x hodinová jízdenka MHD, dobrá sportovní obuv (ne tretry), vhodné sportovní oblečení, dostatek pití, svačina, pokrývka hlavy (sluneční brýle).

Sraz:                     rozhodčí na stanovištích –
v pondělí 19. června 2017, v 7.10 hod před školou.
Společně s vyučujícími odjezd v 7.19 autobusem MHD do Slatiny

doprovod tříd –      v pondělí 19. června 2017, v 7.55 hod před školou. Žáci se hlásí u třídní učitelky přidělené třídy. Odjezd na sportovní hřiště ve Slatině společným autobusem přesně v 8.00 hod!!

Návrat:                doprovod tříd – kolem 11.40 hod ke škole. Další výuka odpadá.
rozhodčí na stanovištích – kolem 13.00 hod ke škole. Další výuka odpadá.